ANIME FOREVER!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Anime and Manga
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Animékről

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
MatsuLaviRukia
Admin
MatsuLaviRukia


Hozzászólások száma : 188
Join date : 2011. Aug. 03.
Age : 27
Tartózkodási hely : The Black/Dark Order

Animékről   Empty
TémanyitásTárgy: Animékről    Animékről   I_icon_minitimePént. Aug. 05, 2011 4:54 pm

Ha valaki tud egy olyan animét ami nem annyira népszerű de nagyon jó és kicsi az esélye, hogy láttam/láttuk akkor az ossza meg itt Very Happy És beszélgessünk erről-arról Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://bleach-anime-fanclub.gportal.hu
Nenju
Chunin
Nenju


Hozzászólások száma : 129
Join date : 2011. Aug. 06.
Age : 29
Tartózkodási hely : TARDIS

Animékről   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Animékről    Animékről   I_icon_minitimeSzer. Aug. 10, 2011 9:42 pm

Na jó, mivel nagyon pang az oldal, kezdem én a hozzászólásokat. Animékről, amiket Matsu nem ismerne, nem tudok *tényleg nagyon sok mindent ismer ám Macuszama*... Viszont kezd témának beszélhetnénk arról, ki milyen animéket ismert és szeretett meg először, mióta lett fan. Én például másr nagyon pici koromban Sailor Moon fan voltam, persze akkor még nem tudtam róla, hogy Japán, meg anime. Az első, amiről tudtam, hogy anime, és megszerettem, az az Inu Yasha volt. *Sesshoumaru-fan desu* ^^
Vissza az elejére Go down
http://nenjunobara.blogspot.com/
Doktor (Soul_Evans)
Chunin
Doktor (Soul_Evans)


Hozzászólások száma : 133
Join date : 2011. Aug. 09.
Age : 31
Tartózkodási hely : TARDIS

Animékről   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Animékről    Animékről   I_icon_minitimeVas. Szept. 18, 2011 5:27 pm

Én olyan óvodás lehettem mikor először láttam Animét(Sailormoon, dragonball)a dragonballnál már tudtam mi az az Anime.És onnantól kezdve már sorba néztem a TV-ben akár németül akár magyarul akár japánul volt:P
Vissza az elejére Go down
imen98
Lélek
imen98


Hozzászólások száma : 6
Join date : 2011. Nov. 03.

Animékről   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Animékről    Animékről   I_icon_minitimePént. Nov. 04, 2011 3:27 pm

Úgy 6-7 éves lehettem amikor igazán animéztem! cat Nagyapám testvérénél voltunk, és megpillantottam életem első animéjét. I love you Chihiro szellemországban
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Animékről   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Animékről    Animékről   I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Animékről
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ANIME FOREVER!!! :: Anime/Manga :: ANIME-
Ugrás: